Військова частина А0235 / стр. 3 из 4 / Дезертири та зрадники


Никифоров Дмитро Леонідович

водій 1автомобільного відділення 2 взводу автомобільної роти

Пугач Олексій Миколайович

водій 1автомобільного відділення 2 взводу автомобільної роти

Шевченко Олександр Сергійович

водій 1автомобільного відділення 2 взводу автомобільної роти

Домбровський Юрій Євгенович

водій 1автомобільного відділення 2 взводу автомобільної роти

Хапов Кирил Олександрович

водій 1автомобільного відділення 2 взводу автомобільної роти

Штрайденбергер Максим Іванович

старший водій 2 автомобільного відділення 2автомобільного взводу автомобільної роти

Михайлов Дмитро Сергійович

водій 2 автомобільного відділення 2 автомобільного взводу автомобільної роти

Олейнік Іван Володимирович

водій 2 автомобільного відділення 2 автомобільного взводу автомобільної роти

Рубцов Артем Андрійович

водій 2 автомобільного відділення 2 автомобільного взводу автомобільної роти

Федін Максим Віталійович

водій 2 автомобільного відділення 2 автомобільного взводу автомобільної роти

Попов Ігор Олександрович

водій 1 автотранспортного відділення автотранспортного взводу автомобільної роти

Діков Ілля Вікторович

водій 1 автотранспортного відділення автотранспортного взводу автомобільної роти

Корнев Максим Іванович

водій 2 автотранспортного відділення автотранспортного взводу автомобільної роти

Прокопенко Дмитро Петрович

водій 2 автотранспортного відділення автотранспортного взводу автомобільної роти

Кононов Михайло Михайлович

водій 2 автотранспортного відділення автотранспортного взводу автомобільної роти

Мельниченко Олег Миколайович

водій 2 автотранспортного відділення автотранспортного взводу автомобільної роти

Філін Оександр Андрійович

старший механік відділення слюсарно-механічних робіт і поточного ремонту агрегатів ремонтного взводу автомобільної техніки автомобільної роти

Часник Олександр Вікторович

акумуляторник відділення слюсарно-механічних робіт і поточного ремонту агрегатів ремонтного взводу автомобільної техніки автомобільної роти

Дацій Павло Олександрович

старший стрілець 1 відділення почесної варти 1 взводу почесної варти роти почесної варти

Гладун Олександр Олександрович

стрілець 1 відділення почесної варти 1 взводу почесної варти роти почесної варти

Резнюк Артем Олександрович

стрілець 1 відділення почесної варти 1 взводу почесної варти роти почесної варти

Приймак Олександр Віталійович

стрілець 1 відділення почесної варти 1 взводу почесної варти роти почесної варти

Шевченко Валерій Андрійович

старший стрілець 2 відділення почесної варти 1 взводу почесної варти роти почесної варти

Немкін Василь Михайлович

старший стрілець 2 відділення почесної варти 1 взводу почесної варти роти почесної варти

Варзарь Андрій Данієлович

старший стрілець 2 відділення почесної варти 1 взводу почесної варти роти почесної варти

Марковський Олександр Віталійович

старший стрілець 3 відділення почесної варти 1 взводу почесної варти роти почесної варти

Ігнатьєв Олексій Васильович

командир 1 відділення почесної варти 2 взводу почесної варти роти почесної варти охорони

Веретенніков Василь Олександрович

стрілець 1 відділення почесної варти 2 взводу почесної варти роти почесної варти охорони

Авхімович Євгеній Миколайович

стрілець 1 відділення почесної варти 2 взводу почесної варти роти почесної варти охорони

Міщенко Олександр Олександрович

стрілець 1 відділення почесної варти 2 взводу почесної варти роти почесної варти охорони

Дятлов Євген Андрійович

стрілець 2 відділення почесної варти 2 взводу почесної варти роти почесної варти охорони

Макогон Валентин Олександрович

стрілець 2 відділення почесної варти 2 взводу почесної варти роти почесної варти охорони

Вєтров Ілля Олександрович

стрілець 3 відділення почесної варти 2 взводу почесної варти роти почесної варти охорони

Душна Діна Василівна

контролер бюро перепусток

Кінаш Ольга Олександрівна

контролер бюро перепусток