Військова частина А0235 / стр. 2 из 4 / Дезертири та зрадники


Кітченко Олексій Сергійович

командир 2 віддіцлення почесної варти 1 взводу почесної варти роти почесної варти

Пахомова Олена Василівна

начальник бюро перепусток

Вербецька Наталля Вікторівна

контролер бюро перепусток

Корсун Микола Миколайович

командир господарчого відділення

Кожурін Дмитро Ігорович

начальник складу

Саєнко Олександра Семенівна

старша медична сестра медичного пункту

Дунець Ірина Віталіївна

медична сестра медичного пункту

Трушнікова Неллі Василіївна

медична сестра медичного пункту

Загороднюк Тетяна Євгеніївна

медична сестра медичного пункту

Боярська Юля Леонідівна

оператор інформаційно-аналітичної групи штабу

Миколайчук Даніїл Олексійович

кулеметник 1 відділення охорони 1 взводу озорони роти охорони

Сайко Ярослав Миколайович

гранатометник 1 відділення охорони 1 взводу охорони роти охорони

Паляниця Андрій Михайлович

Кулеметник 2 відділення охорони 1 взводу охорони роти охорони

Ханчич Володимир Володимирович

гранатометник 1 відділення охорони 2 взводу охорони роти охорони

Максимов Андрій Ігорович

снайпер 1 відділення охорони 2 взводу охорони роти охорони

Биков Юрій Вікторович

Кулеметник 2 відділення охорони 2 взводу охорони роти охорони

Пазін Володимир Сергійович

стрілець 2 відділення охорони 2 взводу охорони роти охорони

Давіденко Олександр Олександрович

водій 2 відділення охорони 2 взводу охорони роти охорони

Виходченко Артем Олександрович

кулеметник 2 відділення охорони 3 взводу охорони роти охорони

Олівенко Віталій Анатолієвич

стрілець 2 відділення охорони 3 взводу охорони роти охорони

Кусень Владислав Андрійович

стрілець 3 відділення охорони 3 взводу охорони роти охорони

Батуров Олександр Ігорович

гроанатометник гранатометного відділення роти охорони

Грень Василь Олександрович

гроанатометник гранатометного відділення роти охорони

Медведєв Леонід Олександрович

стрілець 1 відділення охорони взводу охорони

Юрковський Ігор Вікторович

старший стрілець 2 відділення охорони взводу охорони

Авер́янов Максим Іванович

стрілець 2 відділення охорони взводу охорони

Трачук Віктор Леонідович

старший водій 1 автомобільного відділення 1 взводу автомобільної роти

Гостєв Віктор Миколайєвич

старший водій 1 автомобільного відділення 1 взводу автомобільної роти

Ковальов Герман Олександрович

водій 1 автомобільного відділення 1 взводу автомобільної роти

Оськін Іван Володимирович

водій 1 автомобільного відділення 1 взводу автомобільної роти

Безуглий Сергій Миколайович

водій 1 автомобільного відділення 1 взводу автомобільної роти

Селіверстов Євген Генадієвич

водій 2 автомобільного відділення 1 взводу автомобільної роти

Нехлебов Володимир Олексійович

водій 2 автомобільного відділення 1 взводу автомобільної роти

Асанов Єдем Ренурович

водій 2 автомобільного відділення 1 взводу автомобільної роти

Авілов Роман Юрійович

водій 2 автомобільного відділення 1 взводу автомобільної роти