Академія військово-морських сил імені П.С. Нахімова / стр. 5 из 13 / Дезертири та зрадники


Швидкий Сергій Григорович

Діловод відділення особового складу та стройового.

Костюк Тетяна Олексіївна

Бухгалтер (першої категорії) фінансово-економічної служби.

Пшеничних Алла Михайлівна

Бухгалтер фінансово-економічної служби.

Курипко Ольга Миколаївна

Відповідальний виконавець інформаційно-аналітичної групи

Олійниченко Максим Миколайович

Технік навчальної лабораторії гідроакустичного озброєння кафедри радіотехнічного озброєння та засобів зв'язку

Лінкевич Михайло Іванович

Технік навчальної лабораторії засобів зв'язку кафедри радіотехнічного озброєння та засобів зв'язку

Турта Наталя Павлівна

Начальник навчального кабінету радіоелектронної боротьби кафедри радіотехнічного озброєння та засобів зв'язку

Васько Сергій Олександрович

Технік навчальної лабораторії систем управління пускових та артилерійських установок кафедри ракетно-артилерійського та мінно-торпедного озброєння

Хода Олег Борисович

Технік навчальної лабораторії мінно-трального і протичовнового озброєння кафедри ракетно-артилерійського та мінно-торпедного озброєння

Сава Світлана Миколаївна

Начальник навчального кабінету систем управління ракетними комплексами кафедри ракетно-артилерійського та мінно-торпедного озброєння

Светлова Тетяна Сергіївна

Начальник навчального кабінету протичовнового озброєння кафедри ракетно-артилерійського та мінно-торпедного озброєння

Коровенкова Наталя Сергіївна

Начальник навчального кабінету мінної та протимінної зброї кафедри ракетно-артилерійського та мінно-торпедного озброєння

Болох Тетяна Олександрівна

Баталер факультету корабельної енергетики.

Цимбал Андрій Анатолійович

Технік навчальної лабораторії допоміжних механізмів та корабельної енергетики кафедри корабельної енергетики та електроенергетичних систем факультету корабельної енергетики

Радіонов Костянтин Андрійович

Технік навчальної лабораторії електроенергетичних систем кораблів кафедри корабельної енергетики та електроенергетичних систем факультету корабельної енергетики

Шишкіна Світлана Юріївна

Начальник навчального кабінету газотурбінних установок кафедри корабельної енергетики та електроенергетичних систем факультету корабельної енергетики

Макарова Катерина Олексіївна

Начальник навчального кабінету схоронності та захисту кораблів по фізичних полях кафедри корабельної енергетики та електроенергетичних систем

Яцунов Роман Олексійович

Технік навчальної лабораторії кораблеводіння та штурманського озброєння кафедри кораблеводіння та штурманського озброєння факультету корабельної енергетики

Пузаков Андрій Сергійович

Технік навчальної лабораторії водолазної підготовки кафедри живучості корабля, водолазних і суднопідіймальних робіт факультету корабельної енергетики

Денисов Роман Олександрович

Технік навчальної лабораторії водолазної підготовки кафедри живучості корабля, водолазних і суднопідіймальних робіт факультету корабельної енергетики

Турлак Ольга Миколаївна

Начальник навчального кабінету водолазної підготовки кафедри живучості корабля, водолазних і суднопідіймальних робіт факультету корабельної енергетики.

Кабаєв Віталій Вікторович

Технік навчальної лабораторії живучості корабля та пошуково-рятувальних робіт кафедри живучості корабля, водолазних і суднопідіймальних робіт факультету корабельної енергетики

Наумов Максим Вікторович

Технік навчальної лабораторії живучості корабля та пошуково-рятувальних робіт кафедри живучості корабля, водолазних і суднопідіймальних робіт факультету корабельної енергетики

Луданов Костянтин Володимирович

Навчальної лабораторії живучості корабля та пошуково-рятувальних робіт кафедри живучості корабля, водолазних і суднопідіймальних робіт факультету корабельної енергетики

Філіпенко Олексій Михайлович

Технік навчальної лабораторії бойового застосування озброєння і технічних засобів кафедри тактики та бойового застосування озброєння і технічних засобів

Рачинська Юлія Валентинівна

Начальник навчального кабінету тактичної підготовки кафедри тактики та бойового застосування озброєння і технічних засобів

Парахіна Юлія Володимирівна

Лаборант навчального кабінету тактичної підготовки кафедри тактики та бойового застосування озброєння і технічних засобів

Больших Заріна Сафіковна

Начальник навчального кабінету екологічної безпеки кафедри тактики та бойового застосування озброєння і технічних засобів

Сахно Василь Олексійович

Начальник елінгу навчальної лабораторії (морської практики) кафедри тактики та бойового застосування озброєння і технічних засобів

Красота Наталя Геннадіївна

Начальник навчального кабінету плавзасобів кафедри тактики та бойового застосування озброєння і технічних засобів

Дібрівний Юрій Васильйович

Старший інструктор кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту

Воронкін Валерій Олександрович

Інструктор кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту

Тимохова Тетяна Халиуллівна

Лаборант навчального кабінету кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту

Міщенко Олександр Олександрович

Начальник навчального кабінету основ і правил стрільби кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту

Романцов Олексій Олександрович

Технік науково-дослідної лабораторії (радіолокаційного та оптико-електронного озброєння) Наукового центру ВМС