Академія військово-морських сил імені П.С. Нахімова / стр. 4 из 13 / Дезертири та зрадники


Степанов Едуард Олександрович

Старший науковий співробітник науково-дослідного відділу кораблебудування наукового центру ВМС

Остролуцький Костянтин Анатолійович

Науковий співробітник науково-дослідного відділу кораблебудування наукового центру ВМС

Арістова Ірина Анатоліївна

Молодший науковий співробітник науково-дослідного відділу кораблебудування Наукового центру ВМС

Сісін Олексій Олександрович

Старший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії (енергетики та живучості) наукового центру ВМС

Ларін Володимир Олексійович

Начальник науково-дослідного відділу (розвитку та застосування зброї ВМС) наукового центру ВМС

Білоусов Віктор Володимирович

Заступник начальника науково-дослідного відділу (розвитку та застосування зброї ВМС) наукового центру ВМС

Лукічов Віктор Олександрович

Старший науковий співробітник науково-дослідного відділу (розвитку та застосування зброї ВМС) наукового центру ВМС

Новіков Геннадій Геннадійович

Начальник науково-дослідної лабораторії (мінно-торпедного та протимінного озброєння) наукового центру ВМС

Касперський Олександр Степанович

Старший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії (мінно-торпедного та протимінного озброєння) наукового центру ВМС

Гришин Андрій Володимирович

Начальник науково-дослідного відділу (розвитку та застосування озброєння та військової техніки ВМС) наукового центру ВМС

Гончаров Олексій Вікторович

Заступник начальника науково-дослідного відділу (розвитку та застосування озброєння та військової техніки ВМС) наукового центру ВМС

Тулінов Олександр Олександрович

Старший науковий співробітник науково-дослідного відділу (розвитку та застосування озброєння та військової техніки ВМС) Наукового центру ВМС

Войтович Віталій Михайлович

Науковий співробітник науково-дослідного відділу (розвитку та застосування озброєння та військової техніки ВМС) наукового центру ВМС

Плачинта Костянтин Миколайович

Начальник науково-дослідної лабораторії (радіолокаційного та оптико-електронного озброєння) наукового центру ВМС

Захаров Андрій Миколайович

Старший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії (радіолокаційного та оптико-електронного озброєння) наукового центру ВМС

Гутевич Віталій Анатолійович

Начальник науково-дослідного відділу (АСУВ та інформаційних систем) наукового центру ВМС

Новік Олексій Вікторович

Заступник начальника науково-дослідного відділу (АСУВ та інформаційних систем) наукового центру ВМС

Александрович Станіслав Олександрович

Старший науковий співробітник науково-дослідного відділу (АСУВ та інформаційних систем) наукового центру ВМС

Палазюк Олексій Вікторович

Старший науковий співробітник науково-дослідного відділу (АСУВ та інформаційних систем) Наукового центру ВМС

Шостак Наталя В'ячеславівна

Науковий співробітник науково-дослідного відділу (АСУВ та інформаційних систем) наукового центру ВМС

Войтович Марина Геннадіївна

Молодший науковий співробітник науково-дослідного відділу (АСУВ та інформаційних систем) наукового центру ВМС

Корнєєв Вадим Олексійович

Старший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії (застосування АСУВ) наукового центру ВМС

Ойстрик Олександр Костянтинович

Командир ланки навчальних плавзасобів

Яковін Дмитро Миколайович

Заступник командира ланки — штурман ланки навчальних плавзасобів

Беліков Олексій Юрійович

Флагманський спеціаліст ланки навчальних плавзасобів

Трошин Олександр Володимирович

Командир автомобільного взводу роти матеріально-технічного забезпечення

Абрамов Євген Олександрович

Начальник інформаційно-обчислювального центру

Заводянік Юрій Володимирович

Начальник лабораторії програмування інформаційно-обчислювального центру

Маркелов Вадим Олександрович

Інженер лабораторії програмування інформаційно-обчислювального центру

Маврін Сергій Анатолійович

Начальник лабораторії технічних засобів навчання

Баржин Сергій Олександрович

Начальник вузла зв'язку

Унтілова Альона Іллівна

Начальник поліклініки (з лазаретом на 15 ліжок)

Жабін Андрій Максимович

Старший спеціаліст служби захисту інформації та криптології

Галюкова Юлія Миколаївна

Діловод відділення секретного документального забезпечення.

Сиромятнікова Олена Сергіївна

Діловод відділення секретного документального забезпечення.