Академія військово-морських сил імені П.С. Нахімова / Дезертири та зрадники


Филимонов Ігор Леонідович

Заступник начальника академії з навчальної та наукової роботи

Новіков Віталій Вікторович

Заступник начальника навчального відділу

Голубцов Дмитро Леонідович

Старший помічник начальника навчального відділу

Парахін Руслан Анатолійович

Старший помічник начальника навчального відділу

Дмитрієв Олександр Владиславович

Старший помічник начальника навчального відділу

Романов Роман Валентинович

Старший помічник начальника навчального відділу — психофізіолог

Головко Олександр Вікторович

Помічник начальника навчального відділу

Крисько Микола Ігорович

Помічник начальника навчального відділу

Рибалка Віктор Вадимович

Начальник науково - організаційного відділу

Тимчук Олена Ігорівна

Старший помічник начальника науково-організаційного відділу

Кожіна Вікторія Борисівна

Помічник начальника науково-організаційного відділу

Дербасов Максим Васильович

Начальник служби захисту інформації та криптології - помічник начальника академії

Погодіна Марина Юріївна

Офіцер із захисту інформації та криптології служби захисту інформації та криптології - помічник начальника академії

Бобришев Олександр Васильович

Заступник начальника академії з виховної роботи - начальник відділу виховної роботи

Кузьмін Руслан Володимирович

Старший офіцер відділу виховної роботи

Шевельов Андрій Олександрович

Офіцер відділу виховної роботи

Мазур Денис Володимирович

Офіцер відділу виховної роботи

Штогрін Вячеслав Іванович

Начальник відділення особового складу та стройового

Крахоткін Петро Володимирович

Старший помічник начальника відділення особового складу та стройового

Парфенцев Михайло Генадійович

Старший помічник начальника відділення особового складу та стройового

Бака Юлія Володимирівна

Начальник групи військово-технічної інформації

Андрусенко Станіслав Володимирович

Начальник медичної служби

Марчук Максим Іванович

Начальник групи служби військ

Сухомлінов Констянтин Юрійович

Офіцер-комендант групи служби військ

Козирєва Тетяна Петрівна

Начальник інформаційно-аналітичної групи

Колмиков Іван Миколайович

Помічник начальника відділення МТЗ

Марців Дмитро Ілліч

Начальник служби ракетно-артилерійського озброєння відділення МТЗ

Борзов Руслан Валентинович

Начальник технічної служби відділення МТЗ

Скуратовський Вячеслав Миколайович

Начальник автомобільної служби відділення МТЗ

Орлов Дмитро Миколайович

Начальник служби метрології і стандартизації відділення МТЗ

Іщенко Євгеній Анатолійович

Начальник продовольчої служби відділення МТЗ

Стасій Ігор Анатолійович

Начальник речової служби відділення МТЗ

Кузякін Валерій Валентинович

Начальник курсу факультету озброєння

Дмитрієв Максим Борисович

Заступник начальника курсу з виховної роботи факультету озброєння

Махнутін Руслан Олександрович

Курсовий офіцер факультету озброєння